top of page

Stavební pozemek 1.787 m2 Hovorany

Hovorany 45, Hovorany, Česko

Na prodej

4.160.000,- Kč

Popis nemovitosti
 

Exkluzivně nabízíme prodej stavebního pozemku v centru vinařské obce Hovorany.

Pozemek má celkovou výměru 1.787 m2 a uliční šíři cca 23 m, celková dálka činí cca 103 m.


Pozemky parc. č. 45, 46 a 1447/6 v katastrálním území Hovorany leží v zastavěném území, ve stávající ploše SV plochy smíšené obytné venkovské, a dle platné územně plánovací informace je lze využít k rodinnému bydlení se souvisejícím vybavením, pro ubytování a stravování, či pro drobnou výrobu a výrobní služby včetně např. vinařství - vše s ohledem na charakter a výšku okolní zástavby.


Pozemek je rovinatý a velmi mírně svažitý. Nachází se na něm několik původních budov, kdy materiál z nich (převážně pálené cihly) lze dále využít k další výstavbě. Veškeré inženýrské sítě se nachází na/na hranici pozemku.


Velkou výhodou nabízeného pozemku je jeho strategické umístění v centru obce. V těsné blízkosti se nachází obecní úřad, pošta, pekárna s cukrárnou, smíšené zboží, či sokolovna. Přímo před pozemkem je krásné dětské hřiště.


Obec Hovorany leží v okrese Hodonín ve významné vinařské oblasti jižní Moravy v oblasti Moravského Slovácka a žije zde zhruba 2.200 obyvatel. Lidová kultura je zde stále živá. Mezi nejznámější akce patří letní krojové hody. Obec žije i sportem, má několik fotbalových mužstev, která mají k dispozici pěkný sportovní areál, jehož součástí jsou i moderní tenisové kurty. V obci je také základní a mateřská škola, pošta, zdravotní středisko, čerpací stanice a další prodejny a provozovny.


Cena obsahuje provizi a právní služby.

Koupi pozemkuje možné financovat i hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením rádi pomůžeme.

Pro další informace či domluvení prohlídky kontaktujte realitní makléřku.

Makléř

Lucie Rusznyáková

+420 605 498 616

Detaily

Typ nemovitosti

Pozemek

Výměra

1.787 m2

Adresa nemovitosti

Hovorany 45, Hovorany, Česko

Zaujala Vás tato nemovitost? Napište mi, ozvu se Vám!

Děkuji za zprávu!

bottom of page