top of page

OV 4+1, Brno - Nový Lískovec, ulice Oblá

Oblá, Brno-Nový Lískovec, Česko

Prodej ukončen

7.199.000,- Kč

Popis nemovitosti
 

Exkluzivně Vám nabízíme prodej zrekonstruovaného bytu OV 4+1 o celkové podlahové ploše cca 79 m2 + lodžie cca 5 m2 + sklepní kóje. Byt se nachází v 7. patře dvanáctipatrového domu ve vyhledávané brněnské části Nový Lískovec na ulici Oblá.


Majitelka nechala byt zrekonstruovat za účelem vlastního rodinného bydlení. Zcela nově je v bytě zavedena klimatizace s tepelným čerpadlem se dvěma vnitřními jednotkami. V minulosti proběhla kompletní rekonstrukce jádra, chodeb a kuchyně, včetně nových elektrorozvodů, nivelace podlah atd. Vstupní dveře jsou bezpečnostní, velká část stěn je potažena novými kvalitními vliesovými tapetami, byt je vybaven i nábytkem na míru pro maximální využití prostoru, kuchyňská linka je na míru od zn. HANÁK. A mnoho dalšího...


Byt má díky svému umístění a orientaci oken velmi příjemnou atmosféru, je slunný a nabízí příjemný tepelný komfort. Obývací pokoj, kuchyně a jeden z pokojů směřují na západ a nabízí krásný výhled do udržovaného parku s jezírkem, zelení a dětskými hřišti, ostatní pokoje směřují na východ/jih.


Dispozice:


Kuchyně - cca 10 m2

Obývací pokoj - cca 20 m2

Pokoj - cca 12 m2

Ložnice - cca 12 m2

Pracovna - cca 8 m2

Koupelna - cca 3 m2

WC - cca 1 m2

Předsíň - cca 13 m2

Lodžie - cca 5 m2

Sklepní kóje - cca 2 m2


Bytový dům prošel v minulých letech celkovou revitalizací, je dobře udržován a pravidelně modernizován. Dům je zateplený, má novou fasádu, proběhla výměna stoupaček, k dispozici je jak osobní, tak nákladní výtah. Přístup je bezbariérový, vstup do domu je velmi dobře zabezpečen dvěma dveřmi na čip, v chodbách jsou instalovány kamery. Celkové měsíční náklady činí cca 5.700,- včetně plateb do fondu oprav a veškerých záloh na energie. Aktuálně se jedná o možné revitalizaci lodžií - více informací rádi poskytneme na prohlídce.


V případě zájmu je možné pokračovat v pronájmu garáže nedaleko domu.


Předání bytu nejpozději do 4 měsíců od zápisu nového vlastníka do KN (po dohodě i dříve).

Průkaz energetické náročnosti uvádí třídu C.


Koupi bytu je možné financovat i hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením rádi pomůžeme.

Pro další informace či domluvení prohlídky kontaktujte realitní makléřku.

Makléř

Lucie Rusznyáková

+420 605 498 616

Detaily

Typ nemovitosti

Byt

Výměra

79 m2 + lodžie cca 5 m2 + sklepní kóje

Adresa nemovitosti

Oblá, Brno-Nový Lískovec, Česko

Zaujala Vás tato nemovitost? Napište mi, ozvu se Vám!

Děkuji za zprávu!

bottom of page