top of page

OV 3+1, Brno - Ponava, ulice Skřivanova

Skřivanova, Brno-Královo Pole, Česko

Prodej ukončen

8.440.000,- Kč

Popis nemovitosti 


Exkluzivně Vám nabízíme prodej velkometrážního bytu s typickými vysokými stropy a parketovými podlahami, který se nachází v těsné blízkosti lužáneckého parku v městské části Brno - Ponava na ulici Skřivanova. Byt má aktuální dispozici 3+1 + prostorná hala+spíž+menší pokojík a je situován ve zvýšeném přízemí čtyřpodlažního historického domu.


Bytový dům prošel v minulých letech celkovou revitalizací, je velmi dobře udržován a pravidelně modernizován. Dům má novou fasádu i střechu, proběhla výměna stoupaček, oken, nové elektroinstalace, revitalizován byl také společný dvůr. SVJ hospodaří s přebytkem, nečerpá žádný úvěr.


Byt je v původním avšak udržovaném stavu a je ihned obyvatelný. V minulosti byla vyměněna elektroinstalace (kompletně v mědi) a lehce změněna dispozice koupelny.


Díky faktu, že se jedná o historické spojení dvou bytových jednotek - dvoupokojového bytu a jednopokojového bytu - jsou vnitřní dispozice velmi členité a nabízí nespočet praktických a zajímavých řešení, jak ze současného stavu případnou rekonstrukcí vytvořit nadstandardní a netypické moderní městské bydlení. Pro inspiraci přikládáme vizualizace pár z mnoha možných řešení. Případně se díky zachovaní obou původních vstupních dveří nabízí také varianta využít část bytu pro komerční účely (kancelář, ordinace atp.).


Současná dispozice:


Obývací pokoj - cca 26 m2

Ložnice - cca 20 m2

Pokoj - cca 13 m2

Kuchyně - cca 12 m2

Hala - cca 12 m2

Chodba - cca 13 m2

Koupelna - cca 3 m2

WC - cca 1,5 m2

Sklad - cca 4 m2

Špajz - cca 1,5 m2

Sklep - cca 10 m2


Ke společnému užívání je k dispozici také balkon na každém patře, kolárna/kočárkárna a udržovaný dvorek se zelení.


Průkaz energetické náročnosti nebyl prozatím dodán, z tohoto důvodu uvádíme třídu G.


Koupi bytu je možné financovat i hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením rádi pomůžeme. Uváděná cena obsahuje provizi RK i veškeré právní služby.

Pro další informace či domluvení prohlídky kontaktujte realitní makléřku.

Makléř

Lucie Rusznyáková

+420 605 498 616

Detaily

Typ nemovitosti

Byt

Výměra

113 m2

Adresa nemovitosti

Skřivanova, Brno-Královo Pole, Česko

Zaujala Vás tato nemovitost? Napište mi, ozvu se Vám!

Děkuji za zprávu!

bottom of page