top of page

OV 3+1, Brno - Bystrc, ulice Rerychova

Rerychova, Brno-Bystrc, Česko

Prodej ukončen

6.990.000,- Kč

Popis nemovitosti


 

Exkluzivně Vám nabízíme prodej kompletně a nadstandardně zrekonstruovaného bytu OV 3+1 o celkové podlahové ploše cca 75 m2 plus lodžie cca 4 m2. Byt se nachází ve 2. NP dvanáctipatrového domu ve vyhledávané brněnské části Bystrc na ulici Rerychova.


Virtuální prohlídka zde : https://matterport.com/discover/space/tBnXMrxXRzW


Bytový dům prošel v minulých letech celkovou revitalizací, je dobře udržován a pravidelně modernizován. Dům je zateplený, má novou fasádu, proběhla výměna stoupaček, nové elektroinstalace, k dispozici je jak osobní, tak nákladní výtah. Přístup je bezbariérový.


Majitelé nechali byt v roce 2021 kompletně a nákladně zrekonstruovat za účelem vlastního rodinného bydlení. Z tohoto důvodu je rekonstrukce dotažena do posledního detailu a použity byly ve všech případech velmi kvalitní materiály a často i zakázková výroba. V celém bytě je nová elektroinstalace (ve stropě řešena v sádrokartonových podhledech, stropní svítidla s nastavitelnou teplotou a intenzitou světla), nové omítky, vyrovnané podlahy s kvalitní odolnou vinylovou podlahou, samostatná koupelna se sprchovým koutem a místem na pračku a sušičku. Vstupní dveře jsou bezpečnostní, interiérové dveře včetně zárubní byly vyrobené na míru. Kuchyňská linka od truhlářství Potrusil je vybavena spotřebiči značky Mora. A mnoho dalšího…


Byt má díky svému umístění a orientaci oken (obývací pokoj na JZ, ostatní pokoje na JV) velmi příjemnou atmosféru, je slunný a nabízí příjemný tepelný komfort.


Dispozice:

Kuchyně - cca 11 m2

Obývací pokoj - cca 21 m2

Pokoj - cca 12 m2

Ložnice - cca 12 m

Koupelna - cca 4 m2

WC - cca 1 m2

Předsíň - cca 10 m2

Chodba - cca 4 m2

Lodžie - cca 4 m2

Sklepní kóje - cca 2 m2


Průkaz energetické náročnosti uvádí třídu B - velmi úsporná.


Koupi bytu je možné financovat i hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením rádi pomůžeme. .


Pro další informace či domluvení prohlídky kontaktujte realitní makléřku.

Makléř

Lucie Rusznyáková

+420 605 498 616

Detaily

Typ nemovitosti

Byt

Výměra

79 m2

Adresa nemovitosti

Rerychova, Brno-Bystrc, Česko

Zaujala Vás tato nemovitost? Napište mi, ozvu se Vám!

Děkuji za zprávu!

bottom of page